Razem dla Oli !! Pamiętając o Arku [*]

Ogólnopolska Baza Skradzionych Motocykli dołączyła się do akcji, a tym samym zachęca WSZYSTKICH motocyklistów do tego, aby przyłączyli się do nietypowej akcji charytatywnej.

WEŹ UDZIAŁ W LICYTACJI WEJŚCIÓWKI VIP
Na Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów w Wrocławiu !!

Razem możemy pomóc potrzebującej Oli Ziętarskiej, jednocześnie upamiętnić tragiczną śmierć naszego kolegi – motocyklisty, który również okazał się człowiekiem mającym ciepłe i pełne miłości serce
Arek Szofer podczas styczniowego finału WOŚP wylicytował wejściówkę do strefy VIP, na październikowe Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów, które odbędą się we Wrocławiu.
Arek często starał się pomagać innym dlatego tez chcemy, by ta wejściówka również pomogła potrzebującym. Na prośbę rodziców Arka zlicytujemy tę wejściówkę, a kwotę wylicytowaną przeznaczymy na rzecz chorej Oli.

Licytujemy wejściówkę do strefy VIP, na październikowe Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów we Wrocławiu. Suma wylicytowana zostanie przekazana na potrzeby leczenia małej Oli Ziętarskiej, która choruję na aplazję szpiku. Olę, Arek znał osobiście i zapewne cieszyłby się, że robimy to, właśnie dla niej.

Na czym polega licytacja. Każdy kto chce wziąć udział w licytacji, niech napisze wiadomość na profilu Facebook – LKS Budowlani Nowy Tomyśl z zadeklarowaną kwotą. Licytacja będzie trwać do 7. maja do godziny 12.00 – W tym dniu w Wąsowie k. Nowego Tomyśla, gdzie mieszka mała Ola, odbędzie się zbiórka krwi (już od 9.00) i koncert charytatywny (godzina 18.00) na jej rzecz. Zagrają między innymi J. D. Society. Podczas tego koncertu będzie zlicytowana jeszcze jedna – taka sama wejściówka, którą zgodził się podarować prezes Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów – Szymon Kołecki.
Arek podczas WOŚP wylicytował wejściówkę za 400 zł, ale sam postanowił, że zasili skarbonkę kwotą 500 zł. Pojechać na te zawody i poznać najsilniejszych ludzi świata – było jego marzeniem. Mamy nadzieję, że wszyscy licytujący, będą o tym pamiętać. Będą pamiętać o tym, że Arek był wspaniałym altruistą i nie szczędził sił w pomaganiu innym. Nie zawstydźmy go i wylicytujmy obydwie wejściówki za godziwe sumy. Pomoc dla Oli będzie jego kolejnym dobrym uczynkiem, mimo to, że już go wśród nas nie ma.
Masz profil na Facebooku? Dołącz do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/375687025874161/
Organizator:
LKS Budowlani Nowy Tomyśl
koordynator:
Robert Salwowski
+48 511 739 799
Współorganizacja:
PCK Wielkopolski Zarząd Rejonowy
Nowy Tomyśl

Oficjalny profil FB na którym LKS Budowlani będą na swojej tablicy informować o aktualnej wylicytowanej kwocie:
https://www.facebook.com/lksbudowlani.nowytomysl