twojwyscig.pl

TWOJWYSCIG.PL – nowy polski portal motocyklowy!

Nowy portal przeznaczony dla motocyklistów wkracza do polskiego Internetu. Platforma łączy pasjonatów motocykli, którzy wykorzystują swoje jednoślady do czegoś więcej niż sama jazda po ulicy, czy wypad za miasto. Chcą rozwijać swoje umiejętności, doskonalić technikę jazdy i czerpać przyjemność z amatorskich wyścigów na torach w Polsce i krajach sąsiadujących.

Twojwyscig.pl to portal, którego główną ideą jest propagowanie bezpiecznej jazdy po torach i obiektach otwartych dla motocykli. Tworzy społeczność ludzi zafascynowanych wyścigami i amatorskim sportem motocyklowym, oraz jest doskonałą platformą wymiany informacji i dzielenia się zdobytą wiedzą pomiędzy użytkownikami. Twojwyscig.pl to przede wszystkim jedyna polska strona internetowa, która stanowi agregat treści związanych z treningami na torach, wolnymi jazdami i imprezami organizowanymi pod kątem doskonalenia techniki jazdy.

Odpowiedzialna za przygotowanie materiałów redakcja, selekcjonuje treści związane z amatorskim sportem motocyklowym i wolnymi treningami. Informuje o planowanych imprezach i eventach, oraz przeprowadza z nich relacje. Dla użytkowników, główną zaletą portalu jest możliwość zamieszczania przez nich własnych filmów i zdjęć z treningów i imprez, w których uczestniczyli. Mogą w ten sposób podzielić się z innymi, którzy dzielą ich pasje.

Twoje Filmy, Twoje Zdjęcia to … Twój Wyścig! Zapraszamy!

http://www.twojwyscig.pl