Test modułu GanfleetMoto cz.1

Cześć!

Jak wcześniej wspominałem, odbyłem podróż do Warszawy, a dokładniej na zaproszenie p. Dariusza do siedziby firmy Gannet Guard Systems. Rozmawialiśmy o zabezpieczeniach antykradzieżowych oraz o lokalizatorze GPS który posiadają w ofercie. Podczas rozmowy omówiłem z przedstawicielami firmy zasadę działania mojej bazy, w jaki sposób staram się pomóc poszkodowanym oraz porównaliśmy inne zabezpieczenia antykradzieżowe takie jak łańcuch na koło, blokadę na tarczę czy też alarm dźwiękowy w motocyklu.

Chciałbym zaznaczyć że od siedmiu lat jak prowadzę bazę, firma Gannet Guard Systems jako pierwsza przekazała zabezpieczenie antykradzieżowe do testu. Wcześniej samemu prosiłem inne firmy o możliwość przekazania blokad a odpowiedź zawsze była negatywna. W tym przypadku moja wizyta zakończyła się przekazaniem modułu do testu.

Poniżej przedstawiam Wam pierwszą część filmu opisującego moduł, jego montaż oraz zasadę działania aplikacji w telefonie. Druga część filmu pojawi się po powrocie Rafała z wycieczki podczas której testuje moduł. Wówczas przeprowadzimy bardziej ekstremalny test.

tutaj możecie poczytać na temat lokalizatora:
https://www.gannet.pl/produkty/ganfleet-motor-lokalizator-gps-gsm-do-motocykli-i-quadow/