Warsaw Oldtimer Show 2020

W okresie trwania pandemii, różnego rodzaju targi motoryzacyjne zostały przełożone na kolejny rok. Tak było z targami Warsaw Motorcycles Show 2020, które odbędą się w marcu 2021.
Organizatorzy Warsaw Oldtimer Show, postanowili jednak nie rezygnować z wydarzenia i zorganizowali je w postaci plenerowej. Dwudniowe wydarzenie odbyło sie w ostatni weekend sierpnia.
Na zewnętrznym parkingu można było podziwiać nie tylko Fiaty 126p, ale również zabytkowe auta takie jak Mercedesy, Citroeny, BMW oraz japońskie auta sportowe.

Niestety, podczas tegorocznych targów zabrakło większej ilości motocykli jaka miała się pojawić. A to właśnie te pojazdy najbardziej mnie interesowały.
„Nornica Pruszków” ciekawe stoisko jednośladów, na którym wystawione zostały odrestaurowane motocykle takie jak MZ, WFM, Jawa.

Całość tego wydarzenia uzupełniała scena kanału telewizyjnego „Motowizja” na której prowadzący Aleksander „Ostry” Ostrowski gościł na scenie radiowego kolegę, posiadacza nowego Triumpha Rocket3. Kilka słów o podróżach opowiedział Enrico Buscema – włoch, który zwiedza świat na motocyklu Honda Transalp oraz wiele innych ciekawych osobowości, które poruszały różne tematy związane z motoryzacją.

Galeria zdjęć: